Associo

Головна > ІТ-ринок та правозахист. Еволюція в об’єднанні

IT-ринок та правозахист. Еволюція в об’єднанні?

Автор:    Евгеній Ігнатенко                              25.04.2022

Цифрові рішення докорінно змінюють світ та усі сфери життя, у тому числі і юридичну галузь. Сучасним юристам вже не достатньо знати сухі юридичні норми. Все частіше доводиться розуміти мову програмування, особливості угод із використанням криптовалют, а також орієнтуватися у нормах законодавства щодо цифрового ринку, які швидко змінюються.

Саме тому метою створення Associo було принести нові стандарти роботи в українську юридичну галузь. Асоціація диджиталізації права та юриспруденції поєднує цифровий та юридичний світ. Адже лише ті, хто розуміє специфіку роботи на ринку IT-послуг, можуть надати компаніям якісний захист та допомогти в цифровому розвитку України.

Війна-війною, а IT розвивається

Війна безперечно внесла свої корективи в розвиток IT-ринку України. Однак, навіть російські бомби не здатні зупинити розвиток цифрової галузі. Якщо до початку війни IT-галузь забезпечувала Україні 4% ВВП і мала принести від 37 до 44 млрд $ експортного виторгу, то тепер ці прогнози, звісно, змінилися. Однак, як і інші сфери українського суспільства, IT-фахівці мобілізувалися для того, щоб зберегти цифрову галузь.

За різними оцінками, 80-90% IT-компаній працюють у довоєнному ритмі роботи. Більше того, в якомусь сенсі війна дала поштовх для створення багатьох програм із підтримки нашої армії та суспільства, а також відкрила шлях для співпраці із міжнародними партнерами. Такі процеси  змушують юристів все активніше інтегруватися в IT-ринок України за прикладом розвинутих країн, що робить цифровий та юридичний світи взаємозалежними.

Захист цифрового бізнесу

Не секрет, що глобальні ринки розвиваються із все більшим урахуванням законодавства у сфері IT-технологій та чинних норм. Адже процес процеси цифровізації невідворотній та лише набирає сили. Саме тому ми у Associo усвідомлюємо потреби захисту IT-компаній у юридичній сфері. Адже лише IT-юристи здатні повною мірою забезпечити захист персональних даних та цифрової інформації, убезпечити електронні фінанси бізнесу та сприяти Інтернет-торгівлі.

Юридичний супровід однаково необхідний власникам сайтів, інтернет-магазинів, розробникам або звичайним стартаперам. Онлайн-ЗМІ, вебстудії, краудфандингові платформи, а також інші власники бізнесу гарантовано зіткнуться із юридичними складнощами на будь-якому етапі своєї діяльності. І ці люди потребуватимуть оперативної правової допомоги від тих, хто розуміє всі тонкощі їх бізнесу. Не кажучи вже про юридичну специфіку із якою стикаються учасники криптовалютних операцій.

Нові горизонти

Популяризація криптовалют взагалі сильно впливає на юридичну галузь. Адже це величезні потенційні кошти. І так вже склалося, що там де гроші, там і складні юридичні норми. Згідно з даними міжнародного рейтингу Global Crypto Adoption Index Україна торік посіла четверте місце у світі за обсягом операцій з криптовалюти. Хтось може сказати, що після війни ці тенденції перестали бути актуальними, однак, як у випадку з IT-галуззю, крипторинок лише перебудувався. Більше того, у перші дні російського вторгнення левова частина допомоги для армії збиралась саме через криптовалюту, адже це було значно швидше і безпечніше, аніж банківські платежі.

Тож, якщо навіть війна не зламала тягу українців до високих технологій та цифрового світу, неважко зрозуміти, що після війни ця тенденція лише зростатиме. І саме тут вітчизняному бізнесу знадобиться допомога юристів, що розбираються у тонкощах законодавства щодо криптовалютних операцій, здатні перекладати на юридичну мову Smart-контракти та економити мільйони, вберігаючи від юридичних помилок та багато чого іншого. І ми в Associo завжди раді допомогти нашим клієнтам досягти успіху!

Для цього ми розробили зручний сервіс Advogram, що допоможе в один клік підібрати собі юриста. Адже поєднання цифрового та юридичного світу це місія Асоціації діджиталізації права та юриспруденції. 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АСОЦІАЦІЯ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ ПРАВА”
ГО “АДП”

Недержавна власність громадська організація Асоціація діджиталізації права (ГО “АДП”)

Ідентифікаційний код юридичної особи:
44729964

Ознака неприбутковості:
0032 – громадськi об’єднання

Контактна інформація

Місцезнаходження юридичної особи:

Україна, 65007, Одеська обл., місто Одеса, вул.Старопортофранківська,
будинок 107, квартира 21

Інформація для здійснення зв’язку:

Дзвоніть Безкоштовно! За цим номеров телефону  0800357238

Пишіть на цю Електронну адресу