Associo

Юрист та адвокат онлайн

Advogram – це консультація юриста онлайн. З нами ви зможете, в один клік, надати питання юристу або підібрати адвоката онлайн. Advogram – це швидко та зручно! Онлайн-консультація юриста проходить в один клік. Надайте запитання за допомогою онлайн-чату з юристом та отримайте юрідичну консультацію онлайн! Ваш надійний онлайн адвокат – це Advogram!

А чи повною мірою ви користуєтесь своїми правами? Думка адвоката-онлайн сервісу юридичних консультацій онлайн.

  Онлайн-юрист сервісу Advogram зазначає, що неможливо уявити сучасне суспільство без тісних взаємних стосунків між людьми. Юриста у онлайн-чаті часто запитують про основні права особи у суспільстві.
  Щоб дати відповідь на це питання потрібно визначитись із позицією людини у суспільстві. Де б не перебувала людина, вона має право на визнання своєї правосуб’єктності, тобто здатності виступати учасником правовідносин.
  Розглядаючи людину у контексті суспільної взаємодії ми відмічаємо її неподільність із власними правами, які вона отримує від народження, та користується ними впродовж усього життя, але на ділі, як зазначає юрист-онлайн, дотримання цих безумовних прав дотримуються не завжди.
  Непорушність прав людини гарантується державою. Існує ціла система норм, принципів, умов і вимог, які в сукупності забезпечують дотримання законних інтересів особи. Отже, права людини – це комплекс свобод і юридичних можливостей, обумовлених існуванням людини в суспільстві.
  Юрист-онлайн сервісу нагадує, що будь-яка людина може зіткнутись із порушенням своїх прав та свобод. Це пов’язано із неможливістю усіх учасників суспільної взаємодії повною мірою володіти нормативно-правовою базою, що розмежовує права та обмеження кожного учасника.
  Одним із інститутів держави, щодо захисту прав і свобод особи є система правової допомоги. Система працює заради можливості людей захистити свої права.
  Одним із методів захисту прав є юридичне консультування. Під час консультування можна задати питання юристу із будь-якого розділу права. У сучасному світі консультація можлива, як у класичному варіанті, так і з допомогою прогресивних технологій, тобто онлайн. Advogram – це сервіс, який орієнтований на вимоги, глобалізованого та оцифрованого суспільства. Сервіс відповідає очікуванням сучасної людини, є доступним, якісним та надійним, об’єднавши юристів онлайн.

Види послуг юристів онлайн чату Advogram.

  Правова допомога (правнича, юридична допомога) – це професійна діяльність юриста, спрямована на сприяння громадянам та юридичним особам у реалізації норм права з метою покращення їх правового становища.
  Одним із видів правової допомоги є правова послуга – послуга із захисту прав та інтересів громадян, у форматі надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру. До правових послуг відносяться послуги представництва інтересів особи в судах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту особи від обвинувачення; надання особі допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги (захист, представництво в суді, інших органах, складення документів процесуального характеру) та медіації (від лат. Mediation – посередництво).
  Замовлення послуги можливе із будь-якої точки світу, де є інтернет-з’єднання або мобільне покриття. Провідні спеціалісти надають повну відповідь у максимально короткий термін, в залежності від ступеню складності звернення.

Основні послуги на Advogram

 

  • Консультація юриста: онлайн підтримка, допомога у складанні юридичних документів, представництво у суді.
  • Підбір адвоката онлайн, за допомогою провідних технологій: супровід, усі види юридичних послуг, представництво у суді при кримінальних провадженнях.

  Юрист онлайн готовий допомогти у зручний для вас час за узгодженою ціною. Наші клієнти вже встигли оцінити зручний функціонал сервісу Advogram.
  Онлайн консультація юриста збереже ваш час, та ресурси і стане справжнім порятунком, у складній ситуації, коли необхідно задати питання юристу та швидко отримати змістовну, відповідь професіонала. Будь то дорожньо-транспортна пригода, відмова продавця у поверненні коштів за неякісний товар, чи питання до юриста по мікрозаймам: спеціаліст завжди готовий провести консультацію.

Лише перевірені спеціалісти

  Advogram об’єднує онлайн-адвокатів та юристів з усієї України та створює для них нові можливості. Юристи-онлайн та адвокати Advogram пройшли реєстрацію та перевірку. Сервіс проводить верифікацію рівня кваліфікації спеціалістів. Замовник отримує 100% якісні послуги, не виходячи з дому.
  Можна стати частиною команди провідних юристів, обмінюватись досвідом, працювати допомагаючи людям із будь-якої точки світу, що на сьогодні є надзвичайно актуально.

Як замовити консультацію юриста або адвоката онлайн?

  • пройшовши реєстрацію необхідно обрати напрямок або категорію запиту для юридичної консультації онлайн
  • сервіс автоматично допоможе із підбором кандидатури онлайн юриста на виконання роботи
  • ви будете мати змогу обрати спеціаліста за відгуками та ціною на послугу
  • визначившись із виконавцем замовлення ви отримаєте консультацію юриста онлайн
  • залишиться лише зробити свій відгук, щодо виконаної роботи юриста онлайн чату
  • для замовлення консультації юриста-онлайн прямо зараз, перейдіть на сайт натиснувши зелену кнопку-посилання.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АСОЦІАЦІЯ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ ПРАВА”
ГО “АДП”

Недержавна власність громадська організація Асоціація діджиталізації права (ГО “АДП”)

Ідентифікаційний код юридичної особи:
44729964

Ознака неприбутковості:
0032 – громадськi об’єднання

Контактна інформація

Місцезнаходження юридичної особи:

Україна, 65007, Одеська обл., місто Одеса, вул.Старопортофранківська,
будинок 107, квартира 21

Інформація для здійснення зв’язку:

Дзвоніть Безкоштовно! За цим номеров телефону  0800357238
Пишіть на цю Електронну адресу